Musselkanaal

Willem Diemerstraat 1
9581 AG Musselkanaal

Openingstijden:
Ma,di,wo,vr,zat van 09.00-18.00 uur
Donderdag van 09.00-21.00 uur
Op zondag van 12.00 t/m 18.00 uur!
11959992_931610733576580_7593437914945747868_n

Wolvega

Julianadorp

Geleen

Winschoten

Heino

Joure

Dokkum

Zwijndrecht

Filialen/Openingstijden

IMG_3436

Geleen

Anjelierstraat 6
6163 CK Geleen

Openingstijden:
Maandag: 9.00 tot 18.00 uur
Dinsdag: 9.00 tot 18.00 uur
Woensdag: 9.00 tot 18.00 uur
Donderdag 9.00 tot 20.00 uur
Vrijdag: 8.00 tot 18.00 uur
Zaterdag: 8.00 tot 18.00 uur
Zondag van 12.00 tot 17.00 uur

Voor vragen en of opmerkingen:
geleen@budget-food.nl
0463-030562

1455165_588495214554802_79257480_n

Julianadorp

Loopuytpark 2
1787 AE Julianadorp

Openingstijden:
Maandag: 8.30 tot 20.00 uur
Dinsdag: 8.30 tot 20.00 uur
Woensdag: 8.30 tot 20.00 uur
Donderdag: 8.30 tot 20.00 uur
Vrijdag: 8.30 tot 20.00 uur
Zaterdag: 8.30 tot 20.00 uur
Zondag: 12.00 tot 18.00 uur

Voor vragen en of opmerkingen:
julianadorp@budget-food.nl
0223-747043

Musselkanaal

Musselkanaal

Willem Diemerstraat 1,
9581 AG Musselkanaal

Openingstijden:
Maandag: 9.00 tot 18.00 uur
Dinsdag: 9.00 tot 18.00 uur
Woensdag: 9.00 tot 18.00 uur
Donderdag: 9.00 tot 20.00 uur
Vrijdag: 9.00 tot 21.00 uur
Zaterdag: 9.00 tot 18.00 uur
Zondag: 12.00 tot 18.00 uur

Voor vragen en of opmerkingen:
musselkanaal@budget-food.nl
0599-745009

wolvega

Wolvega

van der Sandeplein 1
8471 RX  Wolvega

Openingstijden:
Maandag: 8.30 tot 18.00 uur
Dinsdag: 8.30 tot 18.00 uur
Woensdag: 8.30 tot 20.00 uur
Donderdag: 8.30 tot 20.00 uur
Vrijdag: 8.30 tot 20.00 uur
Zaterdag: 8.30 tot 20.00 uur
Zondag: 12.00 tot 18.00 uur

Voor vragen en of opmerkingen:
wolvega@budget-food.nl
0561-745022

Winschoten

Vissersdijk 86
9671 EK Winschoten

Openingstijden:
Maandag: 9.00 tot 18.00 uur
Dinsdag: 9.00 tot 18.00 uur
Woensdag: 9.00 tot 18.00 uur
Donderdag: 9.00 tot 20.00 uur
Vrijdag: 9.00 tot 21.00 uur
Zaterdag: 9.00 tot 18.00 uur
Zondag: 12.00 tot 18.00 uur

Voor vragen en of opmerkingen:
winschoten@budget-food.nl
059-7745024

Heino

Dorpsstraat 17-19
8141 AH Heino

Openingstijden:
Maandag: 9.00 tot 18.00 uur
Dinsdag: 9.00 tot 18.00 uur
Woensdag: 9.00 tot 20.00 uur
Donderdag: 9.00 tot 20.00 uur
Vrijdag: 9.00 tot 21.00 uur
Zaterdag: 9.00 tot 18.00 uur
Zondag: 13.00 tot 18.00 uur

Voor vragen en of opmerkingen:
heino@budget-food.nl
057-2745236

Joure

Sinnebuorren 28,
8501 CB Joure

Openingstijden:
Maandag: 9.00 tot 20.00 uur
Dinsdag: 9.00 tot 20.00 uur
Woensdag: 9.00 tot 20.00 uur
Donderdag: 9.00 tot 20.00 uur
Vrijdag: 9.00 tot 21.00 uur
Zaterdag: 9.00 tot 18.00 uur
Zondag: 12.00 tot 17.00 uur

Voor vragen en of opmerkingen:
joure@budget-food.nl
0513-745259

Dokkum

Rondweg west 92
9101 BE Dokkum

Openingstijden:
Maandag: 8.30 tot 18.00 uur
Dinsdag: 8.30 tot 18.00 uur
Woensdag: 8.30 tot 18.00 uur
Donderdag: 8.30 tot 21.00 uur
Vrijdag: 8.30 tot 21.00 uur
Zaterdag: 8.30 tot 18.00 uur
Zondag: 12.00 tot 17.00 uur

Voor vragen en of opmerkingen:
dokkum@budget-food.nl
0519-745010

BudgetFoodZwijndrecht

Zwijndrecht

Korte Ambachtlaan 123-133
3333 EK Zwijndrecht

Openingstijden:
Maandag: 8.00 tot 20.00 uur
Dinsdag: 8.00 tot 20.00 uur
Woensdag: 8.00 tot 20.00 uur
Donderdag: 8.00 tot 20.00 uur
Vrijdag: 8.00 tot 20.00 uur
Zaterdag: 8.00 tot 18.00 uur
*Zondag: 13.00 tot 17.00 uur (elke eerste zondag van de maand).

Voor vragen en of opmerkingen:
zwijndrecht@budget-food.nl
078-3031870

Wekelijks de laatste aanbiedingen ontvangen?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!